Kurzy grafiky Akce a soutěže Domů

Ach jo, vy nečtete profily?!

Děti moje,  jsem v Paříži až do konce února, proto nevyřizuji e-maily, přihlášky a vaši grafiku. Do všeho se pustím po mém návratu. Díky za pochopení, a mám to navíc v profilu. Au revoir! :)

Platné ceny školení

Tak, jak jsem tedy psala v článku se základními informacemi, online školení budou zpoplatněna, protože v tom bude zahrnuto mé úsilí a notná dávka trpělivosti. V článku najdete druhy školení a jejich ceny. Jsou neměnné hodnotou, ale ne nemožné nějakým způsobem nahradit!

Informace o školeních

Informace o školeních

Tak vážení a milí, konečně nadešel čas podat vám základní informace o online školeních, které začnou brzy probíhat. Snad se dostane na všechny. :) Koukněte do celého článku, ať jste v obraze, pokusím se vám sepsat do detailu všechny informace, ale prostor pro dotazy budete mít také ;) CENY NAJDETE ZDE

Rozhovor s Adry? Proč ne? ;)

Rozhovor s Adry? Proč ne? ;)

Jak jsem si tak pročítala vaše komentáře v sekci Rozhovory, pár hráčů zmínilo, že by rádi viděli rozhovor se mnou. Dobrá tedy, umožním vám to. Jak? Pište pod tento článek vaše otázky, co byste o mně chtěli vědět. Pište cokoliv, já si pak vyberu, co uznám za vhodné (ne všichni totiž znají meze)a napíšu článek, kde budou tyto otázky zodpovězeny. ;)  Prosím slušně, ne moc osobně. :D

Individuální grafické konzultace

Pěkné ráno :D, protože dostávám mnoho dotazů na téma "Kurzy grafiky", tak mě napadlo, jak aspoň trošku využít své grafické znlosti k tomu, něco někoho naučit, a to v podobě Grafických či HTML konzultací (individuálních)!

Jednoduše a stručně - jakmile zavedu přihlášky, bude se moct každý přihlásit na individuální konzultaci. Ještě uvidím, jak na tom budou poradci časově, tohle je zatím můj osobní nápad. A jelikož je mi jasné, že zájem bude obrovský (už teď mám poštu plnou dotazů ohledně kurzů - které nebudou), tak ještě budu muset vymyslet, dle čeho mám vždy vybrat jednoho nebo dva "učně" :D, kterým se budu věnovat.

A jelikož to není vůbec jednoduchá práce takhle někoho přes počítač něco naučit, v sekci Poplatky brzy najdete cenu takovýchto konzultací (a bude nemalá, to upozorňuju předem).

Každopádně, vše je stále v přípravě, ale ať víte,že na vás úplně ještě nekašlu :D

Informace

Zdravím, jelikož jsem se po půl roce vrátila znovu na Howrse (pod stejnou přezdívkou), ale na vedení klubu nemám čas, ráda bych, abyste si přečetli infromace v článku.

Grafika ke stažení - ne vždy!

Prosím vás,to že mi zašelete grafiku neznamená,že ji vždy zveřejním. Co prostě nenadchne mě, dle mého názoru nenadchne ostatní (možná jsem sobec, ale když už se chcete prezentovat,dejte si pořádně záležet a ať to nějak vypadá), takže pokud svou grafiku neuvidíte v některé ze sekcí,tak hold smůla, vytvořte jinou, lepší. Pokud se vám líbí vaše grafika, která se MNĚ NELÍBILA,TAK SI JI ULOŽTE K SOBĚ NA PROFIL PRO OSTATNÍ, ALE TADY JI NEČEKEJTE. Prootže jako správce webu vybírám já a můžete být vůbec rádi,že jste takovou možnost dostali.

NEPIŠTE MI ALE DOTAZY PROČ JSEM JI NEZVEŘEJNILA!

Tady máte vysvětlení a smiřte se s tím,že ne vždy bude všechno růžové a podle vašich představ, realita je tvrdší,než se zdá.

Nestojím tady o sobce,kteří chtějí zveřejnit své odfláknuté dílo jenom proto,aby někde měli jméno a byli vidět.

Berte to jako soutěž - když se vaše grafika objeví zde na webu, vyhráli jste. Pokud ne, musíte se více snažit abyste vyhráli příště. ALE SNAŽTE SE

TAKHLE TO NEFUNGUJE!

1 2   »