Kurzy grafiky Akce a soutěže Domů

Informace o školeních

/gallery/av00.png

Tak vážení a milí, konečně nadešel čas podat vám základní informace o online školeních, které začnou brzy probíhat. Snad se dostane na všechny. :) Koukněte do celého článku, ať jste v obraze, pokusím se vám sepsat do detailu všechny informace, ale prostor pro dotazy budete mít také ;) CENY NAJDETE ZDE

Jelikož pomáhám ostatním ráda, ale na kurzy, kde se budu věnovat totální hromadě lidí (hráčů a uživatelů), rozhodla jsem se, že to udělám jinak, a to v podobě Online školení.


O CO VLASTNĚ JDE?

O jednoduchou, ale ve své podstatě dost složitou a namáhavou práci. Vždy se budu věnovat max. 3 účastníkům. Jak často není určeno, záleží pouze na mém volném čase, chuti, náladě (naučit něco přes počítač přeci není jen tak). Stručně popsáno - já zde zveřejním dotazník, který v případě zájmu vyplníte (bude tam zásadní bod - CO BY SES CHTĚL/A NAUČIT), a já pak podle toho sestavím studijní materiály. Vždy pošlu jeden daný materiál na danou lekci, svěřenec (říkejme mu tak :D) se s tím trošku popere, a jakmile bude hotov se zadaným úkolem, prodiskutujeme všechny problémy, zádrhely, nejasnosti na chatu, který pro tyto účely otevřu.


JAK ČASTO BUDOU KONZULTACE PROBÍHAT?

Jak jsem již psala - záleží na domluvě. Nic nelze dát předem (máme i své osobní životy), tedy když bude čas, tak se sejdeme "online" a domluvíme se.


KOLIKA LIDEM SE BUDEŠ VĚNOVAT?

Po zavedení přihlášek a vyplnění potřebného formuláře svěřencem sestavím cílený "tým"(tvořený 4 lidmi /včetně mě/). Tým bude sestaven dle toho, co se chtějí účastníci naučit. Dám vám na výběr a pokud bude více zájemců o tentýž druh učení, tak přesně tyto lidi dám dohromady a budu se věnovat pouze té oblasti, kterou si zvolili. Ale max. počet lidí je 3.


KOLIK BUDE LEKCÍ?

To záleží na šikovnosti daného hráče. Když mu to půjde pěkně od ruky a ještě navíc se skvěle sejdeme časově (což je velmi málo pravděpodobné), může to být hotové i za měsíc. V opačném případě se klidně jednomu budu věnovat i 2 nebo 3 měsíce, dokud to zcela nepochopí a nezdokonalí se v té oblasti, ve které chtěl/a. Bude to něco stát,takže přeci nevyhodíte své Equusy za mizerně odvedenou práci.


KDY ZAČNE DALŠÍ UČENÍ S DALŠÍMI HRÁČI?

Jakmile dokončím učení s jednou skupinkou 3 hráčů, tak poté si projdu doručené formuláře a opět cíleně sestavím tým. Počet jednotlivých učení je neomezený, každý hráč se klidně může účastnit jednoho učení např. o Photofiltre Studio a pokud si zaplatí další, může zase jet klidně znovu v jiné oblasti (např. HTML). Každopádně vždy bude platit pravidlo - nejdřív dokončím práci s jednou skupinou, pak započnu práci s druhou.


CO KDYŽ BUDU CHTÍT V PŮLCE UČENÍ SKONČIT?

Pokud z jakéhokoliv důvodu budete chtít spolupráci se mnou ukončit, vrátím vám polovinu vaší zaplacené částky a spolupráce bude ukončena.


Máte ještě nějaké dotazy? Pokud ano, napište je do komentářů a já na ně odpovím opět v tomto článku ;)

Přidat komentář

Autor:

Text:

:) ;) B) :( :'( :P :D XD *yes* *no* :* :[ :-/ :O

Opište tento text: CAPTCHA

Komentáře

4)  verus  [17. 03. 2013 | 17:51]

ahoj jmenuji se na howrse veruš8 takže tam mě prosím kontaktujte

chtěla bych umět prezentace a HTML pro ty prezentace a kodování
mám photofiltre studio x photoscape a photofiltre

3)  verus  [17. 03. 2013 | 17:49]

ahoj jmenuji se na howrse veruš8 takže tam mě prosím kontaktujte

chtěla bych umět prezentace a HTML pro ty prezentace

2)  Akia  [20. 02. 2013 | 18:08]

Ahoj, já bych se ráda chtěla naučit prezentace na howrse, určitě zaplatím eguus+ nějakou věc z ČT :)

1)  *M606*  [14. 02. 2013 | 09:00]

Ahoj,
chtěla bych se zeptat kdy kurz začne? Ráda bych se zúčastnila. Pár věci k grafice umím ( kódování i dělání v PhotoFiltre), jenže bych se chtěla naučit vaše postupy a pod. Ráda bych se naučila i avatary. Bylo by možné být taky v kurzu?
Vše vám zaplatím ;) Díky za odpověď.

1